V Rusku je smrť skrytá pod zemou

31. marca 2020, petr70, Nezaradené

Hľadal som odpoveď na otázku pána Petráša (prvnízprávy cz) či mu niečo ušlo a či Rusko je členom NATO

Kniha „The nuclear archipelago or atomic genocide against Tatars”(2005) Fauzie Auchalievny Bajramovej ( Jadrová fyzička, pracovala v Priemyselnom komplexe MAJAK.) začína kapitolou s názvom Priemysel smrti

Od pohraničných oblastí je krajina pokrytá nezmyselnými a zbytočnými bezpečne stráženými, smrť nesúcimi vojenskými továrňami, výrobnými závody atómových, chemických a bakteriologických zbraní. Väčšina z nich sú v podzemí. Na povrchu je mesto, ľudia z mäsa a krvi, šumí lesy, riekami tečie voda, ale všade pod zemou je priemysel smrti. Pravdu znajú len ľudia ktorí o tom „musia” vedieť a ľudia, ktorí tam pracujú, a i ti vedia iba to, čo „musia” vedieť. Len závažné katastrofy niekedy vynesú von tajomstvá skryté pod zemou, keď náhly nárast úmrtnosti, výskyt rakoviny epidemických proporcií, skrátenie dĺžky života, zvýšenie výskytu mentálne postihnutých detí, výskyt desivých doteraz neznámych nemocí, núti ľudí o tom rozmýšľať – to vše je zpôsobené podzemným priemyslom smrti. Ruská ríša, produkciou naladená na zničenie ostatných, ničí a zabíja svoje vlastné obyvateľstvo. Smrť prichádza z podzemia.

V knihe sa hovorí, že závody priemyslu smrti boli zvyčajne rozmiestnené mimo územie sovietskeho Ruska. Ostali na Ukrajine, v Bielorusku, Gruzii, Kazachstanu, Uzbekistanu a inde, ako spomienka na ZSSR, a teraz o tom tendenčne informuje nemecký Der Tagsspiegel, ako o ohrození Ruskej Federácie, ktorá musí isť zbierať skúsenosti do Talianska.

Ako to je s nezištnou Ruskou pomocou Taliansku? Pán Ladislav Petráš, nemajte obavy, nič vám neušlo. RF ani Kuba členmi NATO ešte nie sú ale, tých 22 vojakov v 9 vojenských lekárskych tímoch špeciálnych jednotiek Ruskej Federácie poskytujú krytie stovke vojenských odborníkov na chemickú a bakteriologickú vojnu. Vojenský kontingent 122 ruských generálov, plukovníkov, a lekárov – dôstojníkov a špecialistov na bakteriologické zbrane vedie generálmajor Sergej Kikot, odborník na antrax a člen štábu Radiačnej, chemickej a bakteriologickej obrany ruskej armády, ktorí prišli v terénu študovať dopady prípadného použitia bakteriologických zbraní na obyvateľstvo, píše Rudolf Mládek. Taliansko je žiaľ Bohu v tak kritickej situácii, že ani takúto „nezištnú” pomoc odmietnuť nemôžu.

Ešte jedna perla z postkomunistického sveta. Ruskí Greenpeace už zistili, že pandémia Covid19 veľmi priaznivo prispieva k znížení produkcie skleníkových plynov a skvalitnení ovzdušia veľkých miest a najmä priemyselnej oblasti strednej Číny. Na druhej strane má vážny dopad na hospodárstvo Ruskej Federácie, lebo Čína v dôsledku pandémie odoberá menej ropy a plynu, čo je zle vzhľadom na ropnú vojnu so Saudskou Arábiou.